Het Hujo-Team

Rik Röttger

Rik Röttger

Coördinator Hujo

Tel: 0486 95 37 63 
Mail: rik@hujo.be
(hij/zijn)

Rens Devogeleer

Rens Devogeleer

Communicatiemedewerker

Algemene & grafische communicatie, social media en ict-ondersteuning team

Tel: 0470 52 71 03 
Mail: rens@hujo.be
(hij/zijn)

Peter Soetaert

Peter Soetaert

Administratief medewerker

Administratie & werking ’t Vrije Brein

Tel: 0468 06 60 66 
Mail: info@hujo.be
(hij/zijn)

Dylan Descamps

Dylan Descamps

Projectmedewerker

Sesam open-IT & Wetikampen

Tel: 0494 08 57 93 
Mail: dylan@hujo.be
(hij/zijn)

Hanne Crauwels

Hanne Crauwels

Projectmedewerker

Feesten & Animatorvorming

Tel: 0489 22 49 57 
Mail: hanne@hujo.be
(zij/haar)

Marte Billen

Marte Billen

Beleidsmedewerker

Beleid en strategie

Tel: 0471 76 82 04 
Mail: marte@hujo.be
(zij/haar)

Chantal Wauters

Chantal Wauters

Projectmedewerker

De Vlaamse Debatwedstrijd & filosofie

Tel: 0475 96 95 80 
Mail: chantal@hujo.be
(zij/haar)

Organogram Hujo

Organisatie team en werkingen