Het Hujo-Team

Eline Lowier

Coördinator


GSM: 0497 40 14 39
Mail: eline@hujo.be

Tom Dewanckele

verantwoordelijke lokale, nationale en internationale vrijwilligers


GSM: 0487 90 66 69
Mail: tom@hujo.be

Dagelijks bereikbaar!

Koen Mekers

Pedagogisch medewerker


GSM: 0494 08 57 93
Mail: koen@hujo.be

Margot Andries

Pedagogisch medewerker


Tel: 02 521 79 20
Mail: margot@hujo.be

Barbara Van der Weiden

Administratief Medewerker


Tel: 02 521 79 20
Mail: barbara@hujo.be

Niet bereikbaar op maandag.

Stefaan Van Parys

Communicatiemedewerker


GSM: 0494 88 92 54
Mail: stefaan@hujo.be

Steeds bereikbaar op dinsdag en woensdag. Meestal ook bereikbaar op donderdag.

Inge De Roeck

Pedagogisch feestwerker


GSM: 0489 22 49 57
Mail: inge@hujo.be