Het Hujo-Team

Derkje Van der Elst

Coördinator


GSM: 0496 40 24 04
Mail: derkje@hujo.be

Eline Lowier

projectcoördinator


GSM: 0497 40 14 39
Mail: eline@hujo.be

Tom Dewanckele

verantwoordelijke lokale, nationale en internationale vrijwilligers


GSM: 0487 90 66 69
Mail: tom@hujo.be

Dagelijks bereikbaar!

Althaya Baeten

Vormingsmedewerker


GSM: 0489 22 48 17
Mail: althaya@hujo.be

Steeds bereikbaar op dinsdag en woensdag. Meestal ook bereikbaar op donderdag.

Margot Andries

Pedagogisch medewerker


Tel: 02 521 79 20
Mail: margot@hujo.be

Barbara Van der Weiden

Administratief Medewerker


Tel: 02 521 79 20
Mail: barbara@hujo.be

Niet bereikbaar op maandag.

Stefaan Van Parys

Communicatiemedewerker


GSM: 0494 88 92 54
Mail: stefaan@hujo.be

Steeds bereikbaar op dinsdag en woensdag. Meestal ook bereikbaar op donderdag.